Contact

Hebt u vragen over uw abonnement op DSM-5 Online of over deze website? Neemt u dan contact op met onze afdeling Klantenservice:

klantenservice@boompsychologie.nl
+31 (0)20 52 44 514 (te bereiken tijdens kantooruren)
 

Hebt u een vraag of opmerking voor een van onze medewerkers? Neem contact met hen op per e-mail of telefoon.

Sales consultant
Jennefer Keyzer
J.Keyzer@bua.nl
+31 (0)6 53 35 72 40

Business developer digitale producten
Diana Demmer
d.demmer@bua.nl
+31 (0)6 52 66 89 01

Marketeer
Lisanne Roorda
l.roorda@bua.nl
+31 (0)20 52 18 934

Adjunct-uitgever
Barbara Kuiper
b.kuiper@bua.nl
+31 (0)20 52 44 508

Uitgever
Arjen Groenink
a.groenink@bua.nl
+31 (0)20 52 00 128

 

Postadres
Postbus 15970
1001 NL Amsterdam

Bezoekadres
Prinsengracht 747-751
1017 JX Amsterdam

KvK 04020619 Meppel
BTW NL001271714B01

Kopiëren

Het kopiëren van content van deze website is niet mogelijk.

Deze site geniet auteursrechtelijke bescherming. Derhalve is afdrukken niet toegestaan.